Home Polska
  Rozwiązania
Produkty
Wsparcie – Serwis
O nas
Kontakt   Polska
 
Kontakt  
 
Leica Geosystems Polska
 
 
Sieć wsparcia i sprzedaży
 
 
Formularz kontaktowy
 
 
Dojazd
 

Leica Geosystems Polska

Skontantuj się z naszymi specjalistami
 
Dział sprzedaży – sprzęt geodezyjny
Tel. ogólny: +48 22 350 59 39

Bartłomiej Sztuba
Inżynier Sprzedaży
Woj. zachodniopomorskie i lubuskie
Kom.: +48 602 514 827
bartlomiej.sztuba@leica-geosystems.com

Maciej Bornowski
Inżynier Sprzedaży
Woj. pomorskie
Kom.: +48 668 33 66 77
maciej.bornowski@leica-geosystems.com

Piotr Szwagierek
Inżynier Sprzedaży
Woj. mazowieckie, warmińsko - mazurskie i podlaskie, kujawsko-pomorskie
tel. +48 22 350 59 09
Kom.: +48 664 19 19 19
piotr.szwagierek@leica-geosystems.com

Michał Mikołajczyk
Inżynier Sprzedaży
Woj. łódzkie, wielkopolskie
Kom.: +48 692 44 66 99
michal.mikolajczyk@leica-geosystems.com

Karol Cheda
Inżynier Sprzedaży
Woj. mazowieckie i lubelskie
Tel.: +48 22 350 59 10
Kom.: +48 692 420 420
karol.cheda@leica-geosystems.com

Robert Szyszko
Inżynier Sprzedaży
Woj. dolnośląskie
Kom.: +48 501 528 527
robert.szyszko@leica-geosystems.com

Michał Adamczyk
Inżynier Sprzedaży
Woj. śląskie i świętokrzyskie
Kom.: +48 668 377 899
michal.adamczyk@leica-geosystems.com

Filip Wolak
Inżynier Sprzedaży
Woj. małopolskie i podkarpackie
Kom.: +48 668 378 376
filip.wolak@leica-geosystems.com

 

Waldemar Kubisz
Skanery Laserowe 3D
Tel.: +48 22 350 59 15
Kom.: +48 602 514 595
waldemar.kubisz@leica-geosystems.com


Dział sprzedaży – bezzałogowe statki powietrzne

Karol Cheda
Tel.: +48 22 350 59 10
Kom.: +48 692 420 420
karol.cheda@leica-geosystems.com

Radosław Zych
Tel.: +48 22 350 59 16
Kom.: +48 602 51 48 62
radoslaw.zych@leica-geosystems.com


Dział sprzedaży – sprzęt pomiarowy dla budownictwa

Wojciech Skowron
Kierownik Działu PTD
Kom.: +48 602 513 467
wojciech.skowron@leica-geosystems.com

Paweł Adamiak
Inżynier Sprzedaży i Wsparcia Technicznego - instrumenty pomiarowe dla budownictwa
Kom.: +48 664 163 000
pawel.adamiak@leica-geosystems.com

Mieszko Świerkowski
Inżynier Sprzedaży i Wsparcia Technicznego - instrumenty pomiarowe dla budownictwa
Kom.: +48 664 165 000
mieszko.swierkowski@leica-geosystems.com


Dział sprzedaży – systemy sterowania maszyn (dawny Scanlaser)

Andrzej Kobus
Doradca Techniczny
Tel.: 48 22 350 59 13
Kom.: +48 512 255 947
andrzej.kobus@leica-geosystems.com

Magdalena Mikulski
Doradca Techniczny
Tel.: +48 22 350 59 12
Kom.: +48 512 255 963
magdalena.mikulski@leica-geosystems.com

Bartłomiej Kądzielawa
Doradca Techniczny
Kom.: +48 505 181 774
bartlomiej.kadzielawa@leica-geosystems.com

Sebastian Kraszewski
Doradca Techniczny
Kom.: +48 601 919 186
sebastian.kraszewski@leica-geosystems.com


Wypożyczalnia instrumentów pomiarowych
Tel. ogólny: +48 668 377 647
Email: rentsmart@leica-geostystems.com

Kamila Sobieraj
Koordynator
Kom.: +48 668 377 647
kamila.sobieraj@leica-geosystems.com

Anna Wróbel
Asystent
Kom.: +48 668 378 391
anna.wrobel@leica-geosystems.com


Dział wsparcia technicznego - sprzęt geodezyjny
Tel. ogólny: +48 22 350 59 31
Email: pomoc@leica-geosystems.com

Waldemar Kubisz
Kierownik Działu Wsparcia Technicznego - skanery laserowe HDS
Tel.: +48 22 350 59 15
Kom.: +48 602 514 595
pomoc@leica-geosystems.com

Radosław Zych
Inżynier Wsparcia Technicznego - sprzęt geodezyjny (tachimetry, GPS i pozostałe)
Tel.: +48 22 350 59 16
Kom.: +48 602 51 48 62
pomoc@leica-geosystems.com

Krystian Portasiak
Sieć stacji referencyjnych SmartNet Polska, Monitoring i GIS
Kom.: +48 664 17 17 17
krystian.portasiak@leica-geosystems.com


Dział wsparcia technicznego - systemy sterowania maszyn (dawny Scanlaser)

Jacek Wasilewski
Instalacje, wsparcie techniczne
Kom.: +48 512 255 938
jacek.wasilewski@leica-geosystems.com

Przemysław Moskal
Instalacje, wsparcie techniczne
Kom.: +48 513 107 157
przemyslaw.moskal@leica-geosystems.com

Tomasz Barański
Instalacje, wsparcie techniczne
Kom.: +48 516 024 745
tomasz.baranski@leica-geosystems.com

Grzegorz Krymowski
Specjalista 3D
Kom.: +48 668 378 423
grzegorz.krymowski@leica-geosystems.com

Dawid Molek
Specjalista 3D
Kom.: +48 603 124 127
dawid.molek@leica-geosystems.com

Łukasz Dudek
Specjalista 3D
Kom.: +48 668 378 807
lukasz.dudek@leica-geosystems.com

Łukasz Łącki
Instalacje, wsparcie techniczne
Kom.: +48 668 379 139
lukasz.lacki@leica-geosystems.com

 

 


Serwis techniczny
Tel. ogólny: +48 22 350 59 20
Email: serwis@leica-geosystems.com

Bogdan Szkuta
Kierownik Serwisu Technicznego
Tel.: +48 22 350 59 18
bogdan.szkuta@leica-geosystems.com

Mariusz Niewiadomski
Inżynier Serwisu
Tel.: +48 22 350 59 19
mariusz.niewiadomski@leica-geosystems.com

Jacek Ciok
Inżynier Serwisu
Tel.: +48 22 350 59 21
jacek.ciok@leica-geosystems.com

Michał Lewandowski
Inżynier Serwisu
Tel.: +48 22 350 59 22
michal.lewandowski@leica-geosystems.com

 


Dział administracji
Tel. ogólny: +48 22 350 59 32

Joanna Stołek
Główna Księgowa
Tel.: +48 22 350 59 05
Kom.: +48 602 514 850
joanna.stolek@leica-geosystems.com

Aleksandra Wysocka
Specjalista ds. logistyki
Tel.: +48 22 350 59 02
Kom.: +48 698 609 120
aleksandra.wysocka@leica-geosystems.com

Jarosław Szewczyk
Specjalista ds. logistyki
Tel.: +48 22 350 59 03
Kom.: +48 502 133 933
jaroslaw.szewczyk@leica-geosystems.com

Tomas Hancka
Dyrektor Zarządzający
Tel.: +48 22 350 59 07
tomas.hancka@leica-geosystems.com

Marcin Puciłowski
Dyrektor Handlowy
Tel.: +48 22 350 59 08
marcin.pucilowski@leica-geosystems.com

Karol Orzechowski
Marketing Manager
Kom.: +48 664 11 77 44
karol.orzechowski@leica-geosystems.com

Ewa Dworecka
Księgowa
Tel.: +48 22 350 59 056
Kom.: +48 668 379 382
ewa.dworecka@leica-geosystems.com