Leica ULTRA

System precyzyjnego śledzenia instalacji podziemnych
 
 
Leica ULTRA to nasz najbardziej zaawansowany, precyzyjny system do śledzenia przebiegu instalacji podziemnych. Inteligentne przetwarzanie sygnału zostało zintegrowane z unikalnymi i elastycznymi trybami pracy, aby zaoszczędzić czas i poprawić wiarygodność otrzymywanych wyników
Posiadając szereg naj wysoce zaawansowanych funkcji, wykrywacz Leica ULTRA został zoptymalizowany do śledzenia i określenia ścieżki przebiegu instalacji podziemnych, z najwyższą dokładnością i wiarygodnością.

 

Super gwarancja od Leica GeosystemsAby dowiedzieć się więcej proszę kliknąć TUTAJ, albo skontaktować się z przedstawicielem Leica Geosystems.
 więcej

 
 
 Konfiguracja urządzenia do pracy w trudnych warunkach
Wykrywacz Leica ULTRA może zostać skonfigurowany do pracy w różnych warunkach. Tryby oprogramowania umożliwiają dostosowanie anten do warunków pracy, zapewniając większą dokładność i powtarzalność śledzenia. Korzystając z ponad 100 dostępnych programowalnych częstotliwości roboczych, operator może dostosować urządzenie do konkretnych warunków pracy.

Pomiar zakłóceń z otoczenia (AIM)
Leica ULTRA został wyposażony w zaawansowany system do wykrywania zakłóceń pochodzących z otoczenia (AIM), który analizuje zewnętrzne sygnały pod kątem szumu i rekomenduje najlepsze częstotliwości do dokładnego wykrywania instalacji podziemnych. Ta funkcja sprawdza się podczas pracy w środowiskach o dużym zagęszczeniu instalacji podziemnych.

Pomiary offsetowe
Zawsze może się zdarzyć, że instalacja podziemna będzie przebiegać zbyt blisko, lub pod przeszkodą terenową. Dzięki opcji pomiarów offsetowych, wykrywacz Leica ULTRA może wyśledzić przewód, gdy nie znajduje się bezpośrednio nad nim. Funkcja wykorzystuje dostępne dane do oszacowania poziomej i pionowej (głębokość) odległości.

Zdalna łączność miedzy wykrywaczem i generatorem
Zaawansowana łączność pomiędzy wykrywaczem Leica ULTRA i generatorem sygnału, umożliwia sterowanie jego pracą bezpośrednio z wykrywacza. Pracuj mądrzej i na większych odległościach, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki w krótszym czasie, eliminując potrzebę chodzenia do generatora sygnału celem zmiany jego ustawień.

Czytelny ekran
Wykrywacz Leica ULTRA został wyposażony w czytelny ekran graficzny LCD, z funkcją automatycznego wyświetlania strzałek kierunkowych. Duży, podświetlany wyświetlacz zapewnia pewne i szybkie śledzenie we wszystkich warunkach środowiskowych, zarówno w dzień jak i w nocy. Dzięki integracji z urządzeniami do pozyskiwania danych GNSS lub GIS, Leica ULTRA to instrument do jednoosobowej obsługi, umożliwiający wykrywanie podziemnych przewodów i pomiary ich położenia.

Leica ULTRA dostarcza najlepsze w swojej klasie wyniki śledzenia i lokalizacji instalacji podziemnych.

Istnieją dwie wersje wykrywaczy, wersja Standardowa i wersja Zaawansowana.

Chcesz wiedzieć więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie?

Proszę, zaznacz interesujący Cię produkt, kraj, a następnie kliknij [Dalej] by skontaktować się z najbliższym przedstawicielem Leica Geosystems:

 
 

Podziel się z nami Twoim doświadczeniem!

Leica Geosystems stale rozwija produkty i rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów. Użytkowników naszych technologii, chcielibyśmy zaprosić do podzielenia się pomysłami i wyzwaniami jakie stają przed Wami w miejscu Waszej pracy. 
Czekamy na Wasze opinię!
E-Mail *
Country *
Your message *
Upload documents


Leica UTILIFINDER+
Łatwe wykrywanie instalacji podziemnych
 more
Leica Digicat i-Series
Wykrywanie instalacji podziemnych staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze
 more
Leica Digicat xf-Series
Precyzyjnie wykrywają instalacje podziemne
 more
Leica DX Manager
Jedno wspólne oprogramowanie dla wszystkich rozwiązań Leica Geosystems do wykrywania instalacji podziemnych
 more