Home Polska
  Rozwiązania
Produkty
Wsparcie – Serwis
O nas
Kontakt   Polska
 
O nas  
 
Informacje o Leica Geosystems sp. z o.o.
 
 
Nasza Firma
 
 
Aktualności
 
 
Artykuły prasowe
 
 
Kariera
 
 
Funkcje i rozwiązania
 

Nasza Firma

Leica Geosystems - gdy po prostu musi być dobrze
Dwa wieki doświadczeń Wielu ludzi codziennie ufa Twojej pracy. Polegają na Tobie. Ty możesz polegać na Leica Geosystems i naszym prawie dwustuletnim doświadczeniu w mierzeniu świata.

Od niemal 200 lat Leica Geosystems zmienia świat pomiarów i geodezji, opracowuje kompletne rozwiązania dla profesjonalistów. Leica Geosystems jest znana z opracowywania wartościowych produktów i innowacyjnych rozwiązań. Specjaliści z różnych branż, takich jak przemysł lotniczy i obronny, bezpieczeństwo i ochrona, budownictwo i produkcja, ufają Leica Geosystems podczas realizacji wszystkich prac związanych z pozyskiwaniem danych geoprzestrzennych. Dzięki dokładnym i precyzyjnym instrumentom, zaawansowanemu oprogramowaniu i wysokiej jakości usługom, Leica Geosystems każdego dnia dostarcza wartość specjalistom kształtującym przyszłość naszego świata.

Leica Geosystems należy do grupy Hexagon, wiodącego globalnego dostawcy technologii informacyjnych, które zwiększają dokładność i wydajność realizacji zadań geoprzestrzennych i prac w przemyśle. Rozwiązania Hexagon integrują czujniki, oprogramowanie, wiedzę i specyfikę pracy klientów w inteligentny ekosystem, dostarczający praktycznych informacji, wykorzystywanych w wielu istotnych branżach.

Hexagon (Nasdaq Sztokholm: HEXA B) to ponad 16,000 pracowników w 46 krajach, sprzedaż netto w wysokości około 3,0 mld EUR. Dowiedz się więcej na hexagon.com i śledź nas na @HexagonAB