Home Polska
  Rozwiązania
Produkty
Wsparcie – Serwis
O nas
Kontakt   Polska
 
O nas  
 
Informacje o Leica Geosystems sp. z o.o.
 
 
Nasza Firma
 
 
Wypożyczalnia RentSmart
 
 
Sklep internetowy
 
 
Aktualności
 
 
Artykuły prasowe
 
 
Kariera
 
 
Funkcje i rozwiązania
 

Nasza Firma

Leica Geosystems - gdy po prostu musi być dobrze
Dwa wieki doświadczeń Wielu ludzi codziennie ufa Twojej pracy. Polegają na Tobie. Ty możesz polegać na Leica Geosystems i naszym prawie dwustuletnim doświadczeniu w mierzeniu świata.

Od niemal 200 lat rewolucjonizując świat pomiarów i geodezji, Leica Geosystems jest liderem w branży technologii pomiarowych i informacyjnych. Tworzymy całościowe rozwiązania dla profesjonalistów na całym świecie. Firma jest znana z opracowywania innowacyjnych produktów i rozwiązań. Profesjonaliści z różnych branż, takich jak geodezja i inżynieria, budownictwo, bezpieczeństwo i energetyka, ufają produktom Leica Geosystems podczas realizacji zadań geoprzestrzennych. Dzięki dokładnym i precyzyjnym instrumentom, zaawansowanemu oprogramowaniu i wysokiej jakości usługom, Leica Geosystems każdego dnia dostarcza wartość specjalistom kształtującym przyszłość naszego świata.

Leica Geosystems należy do Hexagon (Indeks Nasdaq w Sztokholmie: HEXA B; hexagon.com), wiodącego, globalnego dostawcy technologii informacyjnych, które zwiększają dokładność i wydajność realizacji zadań geoprzestrzennych i prac w przemyśle.

Hexagon (Nasdaq Sztokholm: HEXA B) to ponad 16,000 pracowników w 46 krajach, sprzedaż netto w wysokości około 3,0 mld EUR. Dowiedz się więcej na hexagon.com i śledź nas na @HexagonAB