Home Polska
  Rozwiązania
Produkty
Wsparcie – Serwis
O nas
Kontakt   Polska
 
 

SmartNet

Sieć GNSS
              

O sieci SmartNet
SmartNet to sieć GNSS zbudowana w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie i urządzenia Leica Geosystems, dostarczająca na okrągło (24/7) poprawki DGNSS i RTK. W sieci SmartNet użytkownicy mają nie tylko łatwy dostęp do precyzyjnych poprawek, ale mogą przede wszystkim cieszyć się największą dostępnością i niezawodnością usług sieciowych i realizować wiarygodne pomiary w różnych warunkach śledzenia satelitów. Jest to możliwe dzięki zapewnieniu zgodności z uznanymi międzynarodowymi standardami oraz dodatkowym płatnym opcjom, które spełniają potrzeby lokalnych użytkowników.

Dostępne w sieci usługi RTK obejmują: przesyłanie poprawek Leica MAX (zgodnie z RTCM Master Auxiliary Concept) stanowiących pierwszy i jedyny międzynarodowy standard w sieciach RTK, rozwijany przez Leica Geosystems i innych członków rady RTCM, poprawki i-MAX, wirtualne stacje referencyjne (VRS) oraz FKP.

Wysoka jakość dostarczanych usług jest gwarantowana przez rozbudowane centra przetwarzania i monitoringu danych, które są pod stałym nadzorem 24/7 przez 365 dni w roku.

Dzięki szerokiemu zakresowi usług sieciowych i RTK, sieć SmartNet stała się standardem w pracy z danymi GNSS. Wielu profesjonalistów korzysta z możliwości jakie daje SmartNet w celu efektywnej i szybkiej realizacji zadań pomiarowych w geodezji, inżynierii, budownictwie, rolnictwie, sterowaniu maszynami, pomiarach katastralnych, archeologii, monitoringu strukturalnym, badaniu miejsc wypadków, i wielu innych zastosowaniach.

Zastosowania

     
Geodezja   Budownictwo   Rolnictwo   Kryminalistyka
             
     
Sterowanie maszynami   Pomiary katastralne   Kartografia mobilna   Transport


Przejdź na stronę SmartNet Polska

 

 

 

 


 

 

SmartNet Video

Powiązane strony

   SmartNet Australia
   SmartNet Europe
   SmartNet North America